خرید توربو شارژر سوپرشارژ

خرید توربو شارژر سوپرشارژ

توربو شارز عباسی ارائه کننده ی انواع توربو شارژر در شمالغرب کشور ( ارومیه ) . جهت خرید انواع توربو شارژر می توانید با شماره هایی که در وب سایت توربو شارژ عباسی قرار دارد تماس بگیرید . هم چنین توربو شارژ عباسی تعمیر کننده ی انواع توربو شارژ نیز می باشد . وب سایت توربو شارژ عباسی یک وب سایت تخصصی در زمینه فروش انواع توربو شارژ می باشد . فروش توربو شارژ های kkt ایران و با مشارکت آلمان . 

انواع توربو شارژ ، سوپر شارژ در وب سایت توربو شارژ عباسی . هم چنین توربو شارژ عباسی در حال کار بر روی نصب توربو شارژ روی خودرو های سواری می باشد که این مهم با پیشرفت ۸۰ درصدی روبه روست که امیدواریم به زودی و به درصد ۱۰۰ برسیم و علاقه مندان این تکنولوژی بتوانند از این قابلیت در سواری ها مانند پرشیا ، سمند ، پژو ، زانتیا ، تندر و … نصب کنند . در نتایج اولیه با موفقیت های فراوانی روبه رو شده ایم و امیدواریم به زودی در اختیار شما نیز قرار گیرد .


, , , , , , , ,

دیدگاه (1)

  1. سلام من۲تاتوربوشارژرسواری دارم که بااینکه صفربودن به معض بستن هردوشون روغن ردکردن ودوباره پیادشون کردم آیا می توانید تعمیرشان کنیدباسپاس فراوان ممنون میشم جواب بدیددرضمن بنده ساکن سردشت وبانه هستم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *