ویدیو نحوه ساخت توربوشارژ

در ویدیوایی که برای شما آماده کرده ایم شاهد نحوه ساخت توربوشارژ و تراش دادن تیغه های توربوشارژ می باشید . توصیه می کنیم که این ویدیو را از دست ندهید . توربوشارژ عباسی ارائه دهنده انواع توربوشارژ . برای خرید توربوشارژ با ما تماس بگیرید .

نظرات خود را برای ما ارسال نمایید .

ادامه

دستگاه سنگین

دستگاه سنگین

شرکت بازرگانی عباسی ، فروشنده انواع ماشین الات سنگین .  جهت خرید می توانید با شماره های قرار گرفته در وب سایت تماس بگیرید .

ادامه

تعریف توربو شارژ

تعریف توربو شارژ

قطعه ای را متصور شوید که محور آن ۱۸۰/۰۰۰ دور در دقیقه میچرخد ، هوا را تا ۴۰ برابر فشرده کرده و با شتاب بسیار بالایی بداخل محفظ ی سیلندر میدمد . نیروی خود را از نیروری هدر رفت اگزوز موتور تامین کرده و باعث افزایش توان موتور تا ۲ برابر میگردد . قطعات آن تماما ار ابَر آلیاژ ها ساخته شده و با تلرانس ۴ هزارم میلی متر میشود ، تک تک آنها به اندازه ی وزن سر سوزن لنگی ندارند و روی فیلم روغنی به ضخامت ۲ هزارم میلی متر میلغزد . یک سمت آن تا دمای ۱/۱۰۰ درجه سانتی گراد گرم می شود حال آنکه طرف دیگر بسیار خنک است . بدون آن موتور وسیله نقلیه شما عملا توان حرکت نخواهد داشت در حالیکه عملکرد صحیح آن ۲۵ تن آهن و فولاد را در سربالایی ها با شتاب بالا میکشد.

ادامه

سوپرشارژ آمیکو

سوپرشارژ آمیکو

سوپر شارژ امیکو  ده چرخ کمپرس  m2631 ، مجهز به پره تیتانیومی ، کیفیت ساخت بالا ، قیمت باورنکردنی ، شش ماه گارانتی . توربوشارژ عباسی ، فروش انواع توربو شارژ در ایران . محصولات kkt را از توربوشارژ عباسی تهیه کنید . جهت خرید توربوشارژ می توانید با شماره هایی که در وب سایت توربو شارژ عباسی قرار گرفته تماس بگیرید .

ادامه

دانگ فنگ البرز

دانگ فنگ البرز

با سوپر شارژ تقویت شده البرز ، شتاب را در سربالایی ها تجربه کنید . توربوشارژ های kkt با شش ماه گارانتی و با قیمت های باورد نکردندی البته با کیفیتی بسیار بالا . توربو شارژ عباسی ارائه کنننده ی محصولات ایران توربو kkt  جهت خرید توربو شارژ با شماره هایی که در وب سایت قرار گرفته تماس بگیرید .

ادامه